+48 662 504 588 biuro@coverglass.pl

DOWOLNE KSZTAŁTY

dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów

Nowoczesne materiały wysokiej jakości

Twoja satysfakcja jest gwarantowana

Atrakcyjne ceny

Nasza historia

Od 2004 roku budujemy i powiększamy przestrzenie

Dlaczego Cover Glass?

Korzystając z usług firmy Cover Glass mają Państwo pewność, że obsługują was profesjonaliści, którzy znają się na zabudowach balkonowych. zajmujemy się tymi zagadnieniami od 10 lat. Jest to gwarancją, że nasz konsultant doradzi Państwu racjonalne rozwiązania dotyczące zabudowy balkonu czy tarasu oraz co ważne zoptymalizuje koszty takiej inwestycji.

Oferujemy najnowsze technologie i rozwiązania w dziedzinie zabudowy balkonów i tarasów, balustrad aluminiowo szklanych. Poświęcamy się tym zagadnieniom i wykonujemy to z pasją – przez to gwarantujemy, że jesteśmy dla Państwa właściwym partnerem. Zawsze proponujemy rozwiązania, które są estetyczne, funkcjonalne i bezpieczne.

Bezramowe zabudowy

Dzięki posiadaniu bezramowej zabudowy balkonu, atrakcyjność i wartość Twojego mieszkania zdecydowanie wzrasta. Zaletą konstrukcji bezramowej jest jej elegancki wygląd. Są i inne powody, dla których warto się na taki system zabudowy zdecydować. Brak ram sprawia, że zabudowa oferuje nam swobodny i niczym nieograniczony widok. Dla wielu osób jest to bardzo istotne, szczególnie jeśli widok z balkonu jest atrakcyjny. Dzięki zastosowaniu poziomych systemów jezdnych mamy możliwość dostosowania się do kształtu balkonu.

Trwałe i funkcjonalne

Jeśli zdecydujemy się na zabudowę balkonu, loggii lub tarasu, warto wybrać sprawdzone rozwiązania, które charakteryzują się dużą trwałością i funkcjonalnością. Bezramowa zabudowa to rozwiązanie, w które warto zainwestować.

Jeżeli cenisz sobie ciszę i spokój z dala od zgiełku ulicy, a dodatkowo lubisz uprawiać kwiaty zabudowa balkonu staje się wręcz koniecznością.

Lat doświadczenia

Projektów

Obiektów mieszkalnych

Realizacji

WIADOMOŚĆ

Skontaktuj się z nami, zadaj pytanie lub
poproś o bezpłatną wycenę

zadzwoń

+48 662 504 588

COVER GLASS

ul. Kochanowskiego 4 lok. 111

01-864 Warszawa

NIP 599-274-41-94

REGON 211247131

TELEFON

662 504 588