+48 505 441 878 kontakt@coverglass.pl

Rozwijaj się
z nami

Nowe możliwości handlowe oraz wprowadzanie innowacyjnych produktów do Państwa oferty.

Współpraca

W Cover Glass wierzymy, iż rozpoczęcie z nami współpracy otworzy Państwu nowe możliwości handlowe, wprowadzenie innowacyjnych produktów na coraz bardziej dynamicznie rozwijającym się rynku budowlanym.

Firma Cover Glass oferuje Państwu możliwość zakupu produktów w postaci:
• gotowych do montażu kompletnych konstrukcji zabudów ze szkłem;
• przygotowanych pod zamówiony wymiar konstrukcji, gotowych do szklenia, wtedy po Państwa stronie leży zakup formatek szklanych, wg naszych wytycznych lub przesłanej do Państwa specyfikacji i bardzo prosty ich montaż w profilach poziomych mocowania szkła, zgodnie z załączoną instrukcją prefabrykacji.
Uwaga!!!
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom istnieje możliwość uczestnictwa Naszego doradcy technicznego w pierwszej prefabrykacji, oraz montażu konstrukcji.
Standardowe kolory profili:
• Ral 9006 (srebrno-szary); Ral 7017 (grafit); Ral 9016 (biały)
• konstrukcje Cover Glass pozwalają na możliwość zakupu przez Państwa profili surowych do samodzielnego lakierowania na dowolny inny kolor a następnie w bardzo prosty sposób przygotowania ich do szklenia i montażu.

Jak zamówić zabudowę?

Należy podać długość prowadnic konstrukcji, wysokość, oraz zaznaczyć stronę na którą maja się otwierać elementy szklane. Po otrzymaniu od Państwa zlecenia, firma Cover Glass przesyła zwrotnie druk potwierdzenia przyjęcia zlecenia do realizacji gdzie w specyfikacji znajduje się wycena oraz zwymiarowanie i graficznie przedstawione zamówienie. Zwrotne potwierdzenie przez Państwa ww specyfikacji jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia.

Jak zamówić balustradę?

Należy przesłać rzut balkonu z naniesionymi wymiarami:
• podać grubość płyty balkonowej;
• wskazać, czy balustrada będzie montowana na płycie balkonowej czy do jej czoła;
• określić wypełnienie: szkło, płyty włókno-cementowe, aluminiowe panele kompozytowe, blacha perforowana.